MÖBLER / Bord / Bord 12343196
nr 1234 3196
Bord
+ 2 st iläggsskivor, Bredd: 173 cm. Djup: 106 cm. Höjd: 78cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:52:22
1.600 kr
2.400 kr