MÖBLER / Bord / Bord 12343196

nr 1234 3196

Bord

+ 2 st iläggsskivor, Bredd: 173 cm. Djup: 106 cm. Höjd: 78cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:52:22

Superellipsbordet